Razem 261 750 ogłoszeń !

POSZUKUJEMY OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH, GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC

Oferta ważna: OD ZARAZ

Lokalizacja: KÖLN

PROFIL PODOPIECZNEGO:

Opieka dotyczy Pana w wieku 79 lat, ważącego 60 kg, o wzroście 168 cm, cierpiącego na nietrzymanie moczu (używa pieluchomajtek oraz cewnika) oraz dezorientację. Senior przeszedł wylew. Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim bądź przy pomocy balkonika.

Pan mieszka wraz z żoną (nie wymaga opieki, całkowicie sprawna) w domu jednorodzinnym.

Opiekunka ma zagwarantowany pokój ze standardowym wyposażeniem. W razie potrzeby możliwe jest podłączenie Internetu.

Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:

• pomoc w wykonywaniu codziennych czynności higienicznych (zmienianie pampersów, opróżnianie cewnika) oraz podczas roz- i ubierania;

• pomoc w transferze na wózek;

• prowadzenie gospodarstwa domowego (gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie itp.);

• obecność podczas wizyty u lekarza;

• dotrzymywanie towarzystwa.

WYMAGANIA:

• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;

• doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;

• odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;

• ukończony 25. r.ż.;

• gotowość do wyjazdu na 2 m-ce;

• mile widziana osoba niepaląca.

OFERUJEMY:

• legalną i pewną pracę w Niemczech;

• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;

• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIĘ ZA POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI 50 EURO, ZA DWÓCH OPIEKUNEK 125 EURO / ZA POLECENIE NOWEJ RODZINY 150 EURO, A ZA PRZEJŚCIE Z RODZINĄ Z INNEJ AGENCJI 200 EURO !!!;

• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);

• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;

• organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;

• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;

• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

Skontaktuj się z nami:

- wyślij wiadomość na adres: maja.klosek@angelcare24.eu;

lub

- zadzwoń na nr +48 733 838 900

Data: 17.07.2017 10:29
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 545011
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

SYMPATYCZNY SENIOR POTRZEBUJE OPIEKI / FIRMA ANGEL CARE24 - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Maja Kłosek (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą