Razem 262 942 ogłoszeń !
OFERUJę
11.08.2017 13:29

Obowiązki:

naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana elementów w pojazdach

wyrównywanie zagnieceń blacharki

przygotowywanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie

naprawy powypadkowe z użyciem ramy do prostowania karoserii

spawanie karoserii

Wymagania:

wykształcenie kierunkowe

doświadczenie w pracy jako blacharz samochodowy

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

dyspozycyjność, dokładność, sumienność

gotowość do podjęcia pracy w Niemczech na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

pracę od zaraz w znanej niemieckiej firmie

zatrudnienie na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)

atrakcyjne wynagrodzenie

dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę

składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę

możliwość pracy w nadgodzinach

możliwość uzgodnienia terminu zjazdu do Polski

długoterminowe zatrudnienie

wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy

nigdy nie pobieramy opłat za pośrednictwo pracy

ubezpieczenie

Wyślij do nas swoje CV z aktualnym zdjęciem, a my skontaktujemy się z Tobą.

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem tel. 12 661 64 00.

Chcesz jako pierwszy wiedzieć o najnowszych ofertach pracy? Polub naszą stronę na Facebooku.

Życzymy powodzenia!

Zespół Rekrutacji

Zeitmann

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Zeitmann sp.j., ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 9212). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

Data: 11.08.2017 13:29
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 550224
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Blacharz samochodowy (Niemcy) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Zeitmann (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48126616400
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą