Razem 261 866 ogłoszeń !
OFERUJę
04.09.2017 08:14

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Obowiązki:

Zewnętrzne deskowanie domów

Listwowanie

Układanie paneli podłogowych

Praca z regipsem

Wymagania:

Norweski numer personalny,

Udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku cieśla konstrukcyjny

Komunikatywna znajomości języka norweskiego lub angielskiego

Referencje ustne lub pisemne od poprzednich pracodawców

Mile widziane:

Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy

Własny samochód

Oferujemy:

Wynagrodzenie od 190 do 215 NOK/h

Zakwaterowanie ok. 1000 NOK na tydzień

Umowa o pracę z pracodawcą norweskim na warunkach norweskich

Nadgodziny – w zależności od projektu

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”. Nr certyfikatu:10320

Data: 04.09.2017 08:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 551341
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Cieśla Konstrukcyjny - Bergen - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna
Województwo: Cała Polska
E-mail: biuro@jobzone.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Anna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą