Razem 262 807 ogłoszeń !

Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) obecnie poszukuje dla swojego Klienta- niemieckiej sieci dyskontów spożywczych- pracowników na stanowisko:

Komisjoner bez doświadczenia i języka na dziale mroźni

Miejsca pracy:

• Niemcy/ Kitzingen ok. Würzburga

Zakres obowiązków:

• przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw. kompletacja zamówień/ picking),

• obsługa wózka widłowego,

• praca w systemach zmianowych;

Wymagania:

• umiejętność pracy w zespole

• kreatywność i zaangażowanie;

Mile widziane:

• uprawnienia na wózki widłowe,

• doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,

• wynagrodzenie godzinowe 9, 23- 11 euro brutto w zależności od zaangażowania,

• dodatki z tytułu pracy:

o w nadgodzinach i w nocy + 25%,

o w niedziele +50%

o w święta + 100%,

• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,

• możliwość stabilnej i wieloletniej współpracy,

• opiekę polskojęzycznego koordynatora,

• w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,

• pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,

• pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych,

• pakiet szkoleń przygotowujących do pracy,

• możliwość zdobycia na miejscu niemieckich respektowanych w całej UE uprawnień obsługi wózków widłowych.

Kontakt:

• E-Mail: m.kuczak@german-logistic.pl

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Data: 19.10.2017 13:40
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 555836
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Komisjoner bez doświadczenia i języka na dziale mroźni - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: pers27
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika pers27
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą