Razem 262 743 ogłoszeń !
OFERUJę
19.10.2017 15:15

Firma German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Komisjoner na dział Non Food

Miejsca pracy:

Niemcy, Donnersdorf okol. Schweinfurt

Zakres obowiązków:

przygotowanie towaru do wysyłki(kompletacja zamówień)na palety,

zbieranie zamówień przy pomocy monitora/skanera lub systemu PBV,

obsługa wózka widłowego,

praca w systemie dwuzmianowym,

praca na hali ciepłej(m.in. elektronika, art.gospodarstwa domowego);

Wymagania:

DYSPOZYCYJNOŚĆ DO WYJAZDU OD ZARAZ,

chęci do pracy,

dynamika pracy,

uprawnienia na wózki jezdniowe oraz doświadczenie(MILE WIDZIANE, ALE NIE WYMAGANE);

Oferujemy:

pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowej,

zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,

po półrocznym okresie próbnym u nas możliwość zatrudnienia u Klienta na czas nieokreślony,

atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 11 euro brutto+ premie,

zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,

opiekę polskiego koordynatora,

w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,

pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,

w razie braku uprawnień na wózki widłowe, oferujemy kurs.

Kontakt:

E-Mail: magazynier@german-logistic.pl

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Data: 19.10.2017 15:15
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 555961
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Komisjoner na dział Non Food - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: German Logistic GmbH Sp. z o. o.
Województwo: Gliwice (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika German Logistic GmbH Sp. z o. o.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą