Razem 262 743 ogłoszeń !
OFERUJę
25.09.2017 11:53

Stanowisko: Operator wiertnicy HDD ze znajomością języka niemieckiego, prawo jazdy kat. C+E

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Znajomość języka niemieckiego: Komunikatywny/dobry

Nr oferty 02/38/PF/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: OPERATOR WIERTNICY HDD, prawo jazdy kat. C+E

Opis / Obowiązki:

Praca na stałe, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy.

Praca na pełny etat, od poniedziałku do piątku, ok. 180 do 210 godz. miesięcznie.

Pracodawcą jest niemiecka firma budowlana z miasta Berlin, specjalizująca się w wywiertach sterowanych HHD. Budowy są na montażu, na terenie całych Niemiec. Pracownicy pracują w ekipach 2-osobowych.

Główne zadania:

Nawigacja wiertnicy (jeden pracownik).

Obsługa wiertnicy HDD do horyzontalnych przewiertów sterowanych (drugi pracownik).

Transport wiertnicy ciężarówką (każdy z pracowników)

Wymagania:

Konieczne doświadczenie na stanowisku nawigatora wiertnicy HDD do horyzontalnych przewiertów sterowanych.

Doświadczenie operatora wiertnicy HDD jest zalecane, ale nie konieczne.

Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Konieczne Prawo jazdy kat. C+E.

Umiejętność pracy w grupie.

Klient oferuje:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.

Stawka godzinowa brutto 14,55 euro (podwyżka po roku pracy).

Dieta tygodniowa netto 96 euro.

Pracodawca zapewnia śniadanie w każdym dniu pracy.

Miesięcznie wynagrodzenie netto ok. 2150 do 2350 euro.

Pracodawca zapewnia i opłaca zakwaterowanie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim lub polskim na podany adres mailowy

j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 02/38/PF/2017

lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego 324944452, 519 685 033 lub 519 684 977

Data: 25.09.2017 11:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 557391
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Operator wiertnicy HDD - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Corona Silesia (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą