Razem 262 743 ogłoszeń !

Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.

Aktualnie dla naszego Klienta, renomowanego potentata w branży logistycznej, poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Pracownik produkcji bez języka niemieckiego

Miejsce pracy: Grettstadt

Twoje zadania:

OBSŁUGA MASZYNY MYJĄCEJ

• obsługa maszyny myjącej plastikowe skrzynki logistyczne

• układanie skrzynek na taśmie i na paletach

• sprawdzanie stanu technicznego skrzynek

• praca w tempie w celu umycia przewidzianej ilości skrzynek - jedną maszynę obsługuje od 4 do 8 osób i jako team należy wywiązać się z wyznaczonych celów

KOMISJONOWANIE I SORTOWANIE

(ręczne lub zautomatyzowane)

• wyszukiwanie towarów wg podanego klucza (skaner)

• transport wewnętrzny palet

• kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki – według informacji wyświetlanych na ekranie komputera

• zbieranie zamówień za pomocą skanera

• rozładunek / załadunek towaru (ok. 1-30 kg)

• przygotowywanie paczek do wysyłki

• dbanie o porządek w części magazynowej i socjalnej

Dołącz do nas, jeśli:

• masz doświadczenie w wykonywaniu prac fizycznych

• masz własny samochód na wyjazd (lub jeśli chcesz wyjechać w parze min. 1 samochód na dwie osoby) - warunek konieczny!

• posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku – będzie to atutem

• znasz język niemiecki lub chcesz się nauczyć

• jesteś elastyczny/a w podejściu do obowiązków – zatrudnienie w dziale zależnie od zapotrzebowania

A w zamian otrzymasz:

• Pomoc Konsultanta PAGUS w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec oraz jego zdalną opiekę podczas zatrudnienia w Niemczech

• W pełni legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

• Ubezpieczenie oraz prawo do świadczeń socjalnych (Kindergeld, czyli świadczenie rodzinne po pół roku nieprzerwanego stosunku pracy w Niemczech);

• Terminowo wypłacane wynagrodzenie i płatne nadgodziny;

• Zorganizowanie płatnego zakwaterowania na miejscu;

• Stawkę gwarantowaną zgodną z niemieckimi standardami;

• Pracę na stałe, niezależną od sezonowości;

Prześlij do nas swoje CV na adres: pomocnik@mondi-polska.pl

lub zadzwoń: 503 934 105.

Data: 26.09.2017 13:10
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 557596
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Pracownik produkcji bez znajomości języka niemieckiego - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mondi (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48503934105
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą