Razem 263 363 ogłoszeń !
OFERUJę
08.12.2017 00:09

Niemiecka firma rzemieślnicza Helvetia Enterprise GmbH zatrudni w swojej firmie pracownika na stanowisko:

Konserwator z uprawnieniami elektryka

Miejsca pracy:

• Całe Niemcy

Zakres obowiązków:

• wymiana instalacji elektrycznych, oświetlenia LED, gniazdek, wyłączników w sklepach Klienta,

• montaż i uruchamianie systemów oświetleniowych typu LED ,

• prace modernizacyjne na terenie obiektu min. montaż regałów sklepowych, malowanie, oklejanie ,

• praca na różnych wysokościach,

• praca w systemie dwuzmianowym, również w godzinach nocnych;

Wymagania:

• wykształcenie wyższe inżynierskie- kierunkowe lub udokumentowane doświadczenie w zawodzie elektryka min. 6 lat oraz dyplom mistrzowski,

• aktualne uprawnienia SEP,

• odpowiedzialność, solidność,

• mile widziana znajomość języka niemieckiego,

• mile widziane prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie w Niemczech, umowa z pracodawcą niemieckim,

• stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,

• pracę w systemie dwuzmianowym,

• odpłatne zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę,

• możliwość korzystania ze świadczeń rodzinnych i emerytalnych wg. prawa niemieckiego.

Kontakt:

• E-Mail: a.kolodziej@personnel-international.pl

Prosimy o dopisanie w aplikacji CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Data: 08.12.2017 00:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 559314
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Konserwator z uprawnieniami elektryka - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Artur Dąbek
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.helvetia-enterprise.pl/
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Artur Dąbek
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą