Razem 263 792 ogłoszeń !
OFERUJę
15.12.2017 09:17

Niemiecka firma rzemieślnicza Helvetia Enterprise GmbH zatrudni w swojej firmie pracownika na stanowisko:

Ślusarz z uprawnieniami

Miejsca pracy:

• Całe Niemcy

Zakres obowiązków:

• prace ślusarskie wg. potrzeb: spawanie, konserwacja bram rozładunkowych sklepowych,

• renowacja powierzchni sklepowych dużej sieci z branży spożywczej ,

• kontrolowanie i bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń infrastruktury technicznej obiektu /naprawa i montaż bram, ramp itp/, prace remontowe: malowanie, montaż regałów sklepowych;

Wymagania:

• wykształcenie wyższe inżynierskie- kierunkowe(Wydział Mechaniczny, Budowa Maszyn, Wydział Technologiczny) lub udokumentowane doświadczenie w zawodzieślusarza min. 6 lat oraz dyplom mistrzowski,

• umiejętności tzw. „złota rączka”,

• odpowiedzialność, sumienność,

• umiejętność pracy w zespole,

• mile widziana znajomość języka niemieckiego,

• mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na czas wyjazdu;

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie w Niemczech, umowa z pracodawcą niemieckim,

• stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,

• pracę w systemie dwuzmianowym,

• odpłatne zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę,

• możliwość korzystania ze świadczeń rodzinnych i emerytalnych wg. prawa niemieckiego.

Kontakt:

• E-Mail: m.raczynska@personnel-international.pl

Prosimy o dopisanie w aplikacji CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Data: 15.12.2017 09:17
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 559315
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Ślusarz z uprawnieniami - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Artur Dąbek
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.helvetia-enterprise.pl/-
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Artur Dąbek
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą