Razem 264 213 ogłoszeń !
OFERUJę
09.10.2017 11:59

W imieniu naszego klienta – firmy Otis Elevator Company lidera na rynku produkcji, montażu i konserwacji wind, schodów i chodników ruchomych poszukujemy kandydatów do stałej pracy na stanowisku:

Monter / Elektromonter urządzeń dźwigowych

Oferujemy możliwość stałej pracy na terenie Wielkiej Brytanii bądź wyjazdy na kontrakty w UK. Poszukujemy również Monterów zainteresowanych pracą lokalnie w Polsce (dostępne lokalizacje: Wrocław, Warszawa, Gdańsk)

Zakres obowiązków:

- Montaż i uruchamianie urządzeń dźwigowych oraz schodów ruchomych zgodnie z instrukcją,

- Bieżący serwis i remonty urządzeń dźwigowych,

- Współpraca z klientami firmy, inżynierami i kierownikami prac budowlanych.

Od kandydatów wymagamy:

- Doświadczenia na stanowisku montera w branży urządzeń dźwigowych oraz w instalacji urządzeń mechanicznych bądź elektrycznych,

- Wykształcenia średniego – z zakresu mechaniki i/lub elektryki,

- Sumienności oraz dokładności,

- Umiejętności pracy w zespole,

- Chęci do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.

Oferujemy:

- Umowę o pracę,

- Zatrudnienie w firmie o renomowanej pozycji na rynku,

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,

- Dla kandydatów zainteresowanych pracą na terenie Wysp Brytyjskich pomoc w organizacji zakwaterowania i wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem,

- Niezbędne narzędzia pracy,

- Pakiet benefitów dodatkowych,

- Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres praca@globalforce.pl bądź też zadzwoń na numer: (12) 378-48-30

Data: 09.10.2017 11:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 559524
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Monter urządzeń dźwigowych, Otis - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: GlobalForce
Województwo: Cała Polska
E-mail: praca@globalforce.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika GlobalForce
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą