Razem 263 252 ogłoszeń !
OFERUJę
17.10.2017 16:08

Firma Elsta GmbH z siedzibą w Kolonii, w zachodnich Niemczech działa na rynku od 1991 roku. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem zarówno do klientów jak i naszych pracowników. Nasze zlecenia są długoterminowe, dobrane do potrzeb klienta i umiejętności pracownika.

Działamy w sektorze budowlanym, w zawodach hydraulik, elektryk, ślusarz, spawacz i lakiernik przemysłowy.

Misją firmy jest jakość i bezpieczeństwo, a naszym mottem komunikacja z ludźmi i dla ludzi!

Obecnie poszukujemy kandydatow na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

• trasowanie

• konserwacja sprzętu mechanicznego

• roboty konstrukcyjno-spawalnicze

• naprawa i wykonawstwo narzędzi i oprzyrządowania technologicznego,

• wykonawstwo i naprawa wyrobów galanterii metalowej,

• obsługa i naprawa maszyn i urządzeń technologicznych,

• kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów

Wymagania:

• warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

• minimum dwa lata doświadczenia zawodowego,

• umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

• aktualne certyfikaty są dodatkowym atutem

• prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd są dodatkowym atutem

Oferujemy:

• zatrudnienie na niemieckich warunkach (z pakietami socjalnymi, opieką medyczną i polskojęzyczną opieka przez naszych koordynatorów),

• stawki godzinowe od 11 Euro na godzinę brutto,

• od 5 Euro diety netto za każdą przepracowana godzinę pracy,

• dodatki za przepracowane nadgodziny i święta,

• wypłacanie zaliczek już po pierwszym tygodniu pracy,

• pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności,

• premie świąteczne i urlopowe,

• do 30 dni urlopu wypoczynkowego,

• ubranie robocze

• po 8 tygodniach kontynuowanej pracy premia w wysokości 300 EUR

Prosimy o przesylanie aplikacji na adres mailowy a.solyga@elsta-gmbh.de

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Data: 17.10.2017 16:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 561068
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Widea (0)

Zdjęcia (2)

Ślusarz - praca od zaraz - Zdjęcie nr 1Ślusarz - praca od zaraz - Zdjęcie nr 2
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Agnieszka Solyga (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +49221934684313
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą