Razem 263 252 ogłoszeń !

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Kierownik warsztatu pojazdów samochodowych/Technik mechanik

Miejsce pracy: Lörrach (Baden-Württemberg)

Nr ref: KfzKierDe/1/2017

Zakres obowiązków:

- najważniejszy cel to długofalowe i trwałe zadowolenie klientów

- gwarancja płynności wewnętrznych procesów oraz standardów jakości

- fachowa obsługa oraz wsparcie naszych pracowników oraz uczniów

- prowadzenie pracowników zorientowane na sukces oraz motywację do pracy

- doradztwo dla pracowników oraz kierownictwa firmy w kwestiach technicznych oraz propozycji polepszenia sprawności codziennej działalności

Wymagania:

- ukończone studia na kierunku technik/mechanik, egzamin mistrzowski

- pierwsze doświadczenie w zarządzaniu

- chęć do częstych kontaktów z klientami, empatia oraz zadowolenie ze współpracy z klientami

- znajomość rynku marek VW oraz Audi dodatkowymi atutami

- znajomość j. niemieckiego na dobrym poziomie

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach

- pełny pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: KfzMech/De/1/2017

Data: 18.10.2017 19:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 561279
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Lupa-Personal
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.lupa-personal.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Lupa-Personal
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą