Razem 263 363 ogłoszeń !
OFERUJę
25.10.2017 10:53

ANT Personalservice GmbH to sprawdzona niemiecka agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy.

Zatrudniamy pracowników w zawodach: spawacz MAG 2-10 mm

Obecnie dla naszych wieloletnich klientów poszukujemy fachowców w zawodzie Spawacz z językiem niemieckim

Opis stanowiska:

- Spawanie zgodnie ze specyfikacją i rysunkami technicznymi konstrukcji stalowych

- Wykonywanie wysokojakościowych spoin

- Staranność wykonywanych prac, sumienność, skrupulatność, dokładność

Wymagania:

- Doświadczenia w pracy na w/w stanowisku

- Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

- Ważnych uprawnień spawalniczych metodą MAG

- Komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- Mile widziane prawo jazdy kat. B, własny samochód

Nasza oferta:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreslony

- pełen pakiet socjalny

- organizację zakwaterowania

- płatny urlop + dodatek swiąteczny

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- niemieckie ubezpieczenie ( także dla rodziny jeśli jest ono potrzebne),

- możliwość otrzymania Kindergeld 192,- € na dziecko

podgajecki@ant-personal.de

Tel. +48790617281

Data: 25.10.2017 10:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 562265
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Spawacz MAG Zwickau - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ANT Personalservice (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48790617281
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą