Razem 263 646 ogłoszeń !
OFERUJę
21.11.2017 14:30

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Monter płyt karton / gips

Miejsce pracy: okolice Annecy (Francja)

OFERTA DOTYCZY PRACY TYMCZASOWEJ

Zakres obowiązków:

- Montaż sufitów

- Montaż ścian z płyt kartonowo – gipsowych

- Montaż tzw. Plastrów miodu (placopan)

- Montaż drzwi

- Drobne zabudowy

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- Znajomość języka francuskiego – mile widziana

- Dokładność, terminowość i samodzielność w wykonywanych pracach

- Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań

- Dobra organizacja czasu pracy własnej

- Prawo jazdy – mile widziane

Oferujemy:

- Stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

- Darmowe zakwaterowanie

- Niezbędne narzędzia do pracy

- Opiekę polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia

- Opiekę koordynatora,

- Terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe

- Możliwość otrzymywania pasków wypłat każdego miesiąca,

- Możliwość pomocy w organizacji przewoźnika

- Gwarancję transportu z lotniska / dworca na mieszkanie,

- Dostarczenie karty ekuz

- Pokrycie kosztów za badania lekarskie

- Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie

Zainteresowanych prosimy o składanie cv na adres mailowy: p.kedzior@grhpolska.com

W tytule maila prosimy o podanie tytułu: „Plakista – Francja”

Więcej informacji można uzyskać pod nr. Telefonu: +48 518-673-665

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Data: 21.11.2017 14:30
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 566453
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Monter płyt karton/gips - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Patrycja (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48518673665
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą