Razem 263 646 ogłoszeń !
OFERUJę
08.12.2017 11:42

Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) aktualnie poszukuje dla swoich Klientów- niemieckich sieci dyskontów i hipermarketów- pracowników na stanowisko:

Magazynier Komisjoner z doświadczeniem- niemieckie warunki

Miejsce pracy: całe Niemcy

Zakres obowiązków:

• przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking),

• zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego w języku niemieckim,

• obsługa wózka widłowego,

• praca w systemach zmianowych;

Wymagania:

• uprawnienia na wózki widłowe,

• doświadczenie na podobnym stanowisku(min. 6 miesięcy),

• doświadczenie w pracy na niemieckich systemach słuchawkowych lub chęci do nauki liczebników oraz komend,

• dynamika pracy;

Oferujemy:

• legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,

• wynagrodzenie godzinowe 12 euro + premie,

• dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%,

• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,

• w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,

• opiekę polskojęzycznego koordynatora,

• pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,

• pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych,

• możliwość wieloletniej współpracy,

• możliwość dofinansowania kursu języka niemieckiego.

Kontakt:

• E-Mail: m.raczynska@german-logistic.pl

• Marta Raczyńska tel.: (+48)324419154

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Data: 08.12.2017 11:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 569086
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Magazynier Komisjoner z doświadczeniem - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: German Logistic GmbH Sp. z o. o.
Województwo: Gliwice (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika German Logistic GmbH Sp. z o. o.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą