Razem 263 885 ogłoszeń !
OFERUJę
17.01.2018 10:18

Masz doświadczenie w operowaniu wózkami widłowymi? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy w nowoczesnej firmie rodzinnej w Niemczech!

Miejsce pracy: Ulm, Niemcy

Obowiązki:

- Załadunek i rozładunek dostaw

- Dbanie o narzędzia pracy, wózek widłowy oraz przydzielone obszary magazynu

- Przygotowywanie materiałów do przechowywania lub transportu

- Bieżąca inspekcja materiałów przychodzących

Wymagania:

- Znajomość języka niemieckiego

- Uprawnienia na wózki widłowe

- Mile widziany własny samochód

- Gotowość do uczenia się technik i procesów magazynowych

- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie w euro

- Możliwość robienia nadgodzin – zarobisz jeszcze więcej!

- Umowę o pracę na prawie niemieckim

- Opiekę koordynatorów

- Zakwaterowanie

- Pracę w systemie trzyzmianowym

- Po 6 miesiącach możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta!

- Jeżeli masz własny samochód i zgodzisz się dowozić kolegów do pracy, otrzymasz bonus w wysokości 60 euro miesięcznie!

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Data: 17.01.2018 10:18
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 573742
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OTTO Work Force Polska
Województwo: Wrocław (Dolnośląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika OTTO Work Force Polska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą