Razem 263 883 ogłoszeń !
OFERUJę
16.02.2018 08:34

Firma German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Komisjoner z doświadczeniem

Miejsce pracy:

• Niemcy/ Möckmühl okol. Heilbronn

Zakres obowiązków:

• przygotowanie towaru do wysyłki(kompletacja zamówień)na palety,

• zbieranie zamówień przy pomocy monitora/skanera lub systemu PBV,

• obsługa wózka widłowego,

• praca w systemie zmianowym,

• praca na hali ciepłej;

Wymagania:

• uprawnienia na wózki jezdniowe(warunek konieczny),

• chęci do pracy,

• doświadczenie na podobnym stanowisku(mile widziane);

Oferujemy:

• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowej,

• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,

• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 10 euro brutto+ premie,

• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,

• opiekę polskiego koordynatora,

• w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,

• pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych.

Kontakt:

• E-Mail: magazynier@german-logistic.pl

• Tel.: +48504800200

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Data: 16.02.2018 08:34
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 573757
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Komisjoner z doświadczeniem - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Sebastian Harboła
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Sebastian Harboła
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą