Razem 263 410 ogłoszeń !

LOKALIZACJA: BADENIA- WIRTEMBERGIA

START: OD 20.03!

PROFIL PODOPIECZNEJ:

Kobieta: 80 lat, 60 kg;

Choroby: demencja, Parkinson oraz inkontynencja.

Mobilność: porusza się przy balkoniku.

Warunki mieszkaniowe: mieszka z mężem.

Dla opiekunki: osobny pokój z telewizorem, internetem oraz 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:

• pomoc w czynnościach higienicznych oraz w korzystaniu z toalety;

• prowadzenie gospodarstwa domowego (sprzątanie, zakupy, przygotowywanie posiłków);

• spędzanie z podopieczną czasu.

WYMAGANIA:

• znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym;

• doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;

• odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;

OFERUJEMY:

• legalną i pewną pracę w Niemczech;

• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;

• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;

• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;

• organizację wyjazdu i zwrot kosztów podróży;

• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;

• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

Skontaktuj się z nami:

- wyślij wiadomość na adres: oliwia.lewandowska@angelcare24.eu;

- zadzwoń na nr +48 733-388-300 ; (0048) 52-388-67-65

- wyślij SMS o treści „OPIEKA” na nr 733-388-300 - ODDZWONIMY!

Odwiedź Naszą stronę internetową: www.angelcare24.eu

Data: 13.02.2018 10:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 577329
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

POSZUKIWANA OPIEKUNKA DLA SENIORKI OD POŁOWY STYCZNIA! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Oliwia Lewandowska (niezarejestrowany)
Województwo: Opolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48733388300
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą