Razem 263 883 ogłoszeń !
OFERUJę
13.02.2018 13:23

Opis stanowiska pracy

Praca w zakładzie produkującym maszyny rolnicze. Prace ślusarskie, montaż na podstawie rysunku technicznego, spawanie elementów metodami MIG-MAG

Wymagania:

- co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako monter/spawacz w metodzie MIG/MAG

- umiejętność spawania w metodzie MIG/MAG

- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji

- dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego

- umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich

- mile widziana możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

- atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki

- zwrot kosztów za przejazd Polska – Francja

- zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca

zakwaterowania do miejsca pracy

- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

- nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej (duża liczba nadgodzin – praca do 48h tydzień)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl lub beata.mlodozeniec@europajob.pl lub kontakt tel: 881 627 717 lub 663 055 887 z

z dopiskiem "spawacz MIG-MAG" w tytule wiadomości

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Data: 13.02.2018 13:23
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 577364
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Spawacz MIG/ MAG- Francja - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EuropaJob
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon 2: +48663055887
Pozostałe ogłoszenia użytkownika EuropaJob
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą