Razem 260 236 ogłoszeń !
OFERUJę
22.02.2018 13:09

Zakres obowiązków:

• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich

• Kontrola jakości

• Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

• Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana

• Mile widziany własny samochód

• Wytrzymałość fizyczna

• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 9,23 € brutto/h (z perspektywą szybkiego wzrostu stawki: od 1.04.2018 9,49€, po 9 miesiącach 9,69€) - zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie

• Umowa o pracę na warunkach niemieckich

• Komfortowe warunki mieszkaniowe

• Wsparcie polskiego koordynatora

• Po 15 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki

Data: 22.02.2018 13:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 578602
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Pracownik produkcji (k/m) – Niemcy - Zdjęcie nr 1
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą