Razem 262 592 ogłoszeń !
OFERUJę
06.04.2018 07:59

Agencja zatrudnienia Personnel International BPO(nr cert.5703) aktualnie poszukuje dla swojego Klienta- niemieckiej sieci hipermarketów- pracowników na stanowisko:

Magazynier do zbierania zamówień

Miejsca pracy:

Niemcy/ Bawaria

Zakres obowiązków:

przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw. kompletacja zamówień/ komisjonowanie/ picking) przy pomocy systemu słuchawkowego w języku niemieckim/ lub skanerem/ lub monitorem,

obsługa wózka widłowego;

Wymagania:

uprawnienia na wózki widłowe,

doświadczenie na podobnym stanowisku(mile widziane),

podstawowa znajomość języka niemieckiego w mowie lub znajomość liczebników niemieckich(mile widziane);

Oferujemy:

legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

wynagrodzenie godzinowe + premia,

dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%,

zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,

w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,

opiekę polskojęzycznego koordynatora,

możliwość wieloletniej współpracy.

Kontakt:

E-Mail: l.kalemba@personnel-international.pl

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Data: 06.04.2018 07:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 581498
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Magazynier do zbierania zamówień - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: pers26
Województwo: Śląskie
E-mail: r.sanocki@personel.com.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika pers26
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą