Razem 261 968 ogłoszeń !

Profesjonalny Pracownik utrzymania czystości, dobry niemiecki, Hof Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego przedsiębiorstwa zajmującego się sprzątaniem obiektówz miasta Hof: Sprzątacza obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Oprócz doświadczenia zawodowego, wymagana jest znajomość niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

• Miejsce pracy: okolice miasta Hof, Niemcy

• Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Praca jest na stałe, bezpośrednio wniemieckim przedsiębiorstwiesprzątającymobiektymieszkalne, społeczne i produkcyjne

• Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 165 do 180 godz. miesięcznie + na życzenie praca w soboty

• Główne zadania:

• Sprzątanie obiektówmieszkalnych, biurowych, fabryk(sprzątanie powierzchni budynków, korytarzy, klatek schodowych,stanowisk produkcyjnych, sanitariatów)

• Profesjonalne mycie okien(rownież na wysokości)

• Sprzątanie produkcji, wyrzucanie śmieci

• Sprzątanie chodników, placów, parkingów

• Odśnieżanie w okresie zimowym

Wymagania:

• Kandydować mogą wyłącznie mężczyźni z motywacja do ciężkiej pracy fizycznej

• Konieczne udokumentowane doświadczenie zawodowe przy sprzątaniu obiektów

• Profesjonalne mycie okien mile widziane

• Obsługa urządzeń i maszyn czyszczących (np. urządzenia wysokociśnieniowe)

• Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego (stała konwersacja z kilentami)

• Konieczne prawo jazdy kat. B

• Elastyczność w działaniu i dobra organizacja pracy ze względu na szeroki zakres obowiązków, sprawne tempo pracy

• Wymagana pracowitość, dokładność, rzetelność, punktualność

Oferujemy:

• Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna brutto: 9,55do 11,50 euro (w zależności od umiejętności i rodzaju usługi)

• Stawka godzinna brutto: 12,15 euro (usługa mycie okien)

• Zarobek miesięczny netto: ok. 1200 do 1400 euro + nadgodziny

• Zapewniona odzież obuwie robocze wysokiej jakości

• Samochód firmowy do dojazdu do obsługiwanych obiektów

• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika ok. 300 euro

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52

Data: 16.03.2018 11:33
Cena: 7 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 581936
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Profesjonalny Sprzątacz, dobry niemiecki, Hof Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą