Razem 259 374 ogłoszeń !

Znasz niemiecki i masz doświadczenie w operowaniu czołowymi wózkami widłowymi? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą ofertę na dłuższy okres z możliwym DARMOWYM ZAKWATEROWANIEM! Oferta jest dostępna od zaraz, dlatego nie przegap okazji i aplikuj już teraz!

Operator wózka widłowego czołowego - BONUSY! (Niemcy)

Miejsce pracy: Bedburg, Niemcy

Obowiązki:

- Załadunek i rozładunek dostaw

- Dbanie o narzędzia pracy, wózek widłowy oraz przydzielone obszary magazynu

- Przygotowywanie materiałów do przechowywania lub transportu

- Bieżąca inspekcja materiałów przychodzących

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- Mile widziane uprawnienia niemieckie Staplerschein

- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie w euro

- Pracę na dłuższy okres

- Możliwość robienia nadgodzin - zarobisz jeszcze więcej!

- Umowę o pracę na prawie niemieckim

- Opiekę koordynatorów

- Pracę w systemie dwuzmianowym

- Darmowe zakwaterowanie przy 100% frekwencji!

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Data: 20.03.2018 17:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 582616
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Operator wózka widłowego czołowego - BONUSY! (Niemcy) - Zdjęcie nr 1
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą