Razem 261 754 ogłoszeń !
OFERUJę
29.03.2018 14:50

INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy- nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Kelner/ka

Miejsce pracy: Francja

Obowiązki:

• obsługa gości zgodna ze standardami firmy

• ścisła współpraca z kuchnią hotelową

• dbanie o pozytywny wizerunek restauracji

Wymagania:

• min. 2 letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku

• znajomość języka francuskiego na poziomie umożliwiającym samodzielną komunikację z klientami restauracji

• mile widziana znajomość języka angielskiego

• wysoka kultura osobista

• komunikatywność

• umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

• mile widziane referencje

Oferujemy:

• francuską umowę o pracę tymczasową (od połowy kwietnia do września)

• stawkę godzinową+ napiwki

• 35 godz./ tydzień+ 4 nadgodziny/ tydzień, płatne dodatkowo 25%

• bezpłatne zakwaterowanie

• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

• opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu

• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie. http://hrbc.es-candidate.com/application/form/274562/1857/0/

Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Data: 29.03.2018 14:50
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 584261
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Kelner/ka - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ewa Prusak
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Ewa Prusak
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą