Razem 259 184 ogłoszeń !

Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o.o.(nr cert. 5703) aktualnie poszukuje dla swoich Klientów- niemieckich sieci dyskontów- pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynowy do kontroli jakości i segregacji palet

Miejsca pracy:

Całe Niemcy

Zakres obowiązków:

kontrola jakości palet i segregacja na 3 kategorie,

układanie słupków z palet,

czasem obsługa wózka widłowego do sztaplowania palet,

czasem regeneracja palet przy pomocy elektronarzędzi,

dbanie o porządek w miejscu pracy;

Wymagania:

uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym(jeśli nie masz, oferujemy kurs),

Prawo jazdy kat.B + własny samochód na czas wyjazdu(warunek konieczny);

Oferujemy:

legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

zarobki 1000-1600 euro netto miesięcznie,

dodatki za nadgodziny + 25%, święta +100%,

stały dodatek amortyzacyjny z tytułu użytkowania własnego samochodu,

zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,

opiekę polskojęzycznego koordynatora,

możliwość wieloletniej współpracy.

Kontakt:

E-Mail: l.kalemba@personnel-international.pl

Tel: 324419165

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Data: 17.04.2018 13:43
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 586575
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Pracownik magazynowy do kontroli jakości i segregacji palet - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: pers26
Województwo: Śląskie
E-mail: r.sanocki@personel.com.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika pers26
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą