Razem 262 070 ogłoszeń !

LIDERJOB (cert.16198) TO NOWOCZESNA, CERTYFIKOWANA AGENCJA.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE DO PRACY ZA GRANICĄ !

OPIS STANOWISKA:

- pakownie lub wykrawanie filetów

OFERUJEMY :

- atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień + co tydzień wypłacany dodatek wakacyjny

- pracę wśród Polaków, na dłuższy okres czasu

- pomoc przy uzyskaniu holenderskiego numeru podatkowego (BSN / SOFI nummer)

- ubezpieczenie

- możliwy urlop już po 8 tygodniach od rozpoczęcia pracy

WYMAGANIA:

- motywacja do pracy

- uczciwość

- prawo jazdy kat. B mile widziane

- niekaralność

ZADZWOŃ: 537782500

(kontakt od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8 do 16)

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Data: 20.04.2018 15:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 587034
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Holandia | Praca na produkcji OD ZARAZ ! też dla PAR - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Lider Job (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48537782500
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą