Razem 258 996 ogłoszeń !

Medipe DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 26580

Data wyjazdu: 24.05. – 30.07.2018

Miejscowość: 24790 Hassmoor

Stawka: 1250 Euro

Opis zlecenia:

Pan Hans (85 l.) to Podopieczny, który spędza bardzo dużo czasu przed telewizorem. Cierpi na zniedołężnienie starcze i ma początki demencji. Porusza się samodzielnie, ale w domu ma na wyposażeniu laskę i podnośniki przy schodach. Potrzebuje pomocy Opiekunki przy pielęgnacji ciała.

Obowiązki Opiekunki: otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Senior mieszka sam w domku jednorodzinnym na wsi. Do sklepu jest ok. 30 min pieszo. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny, w pełni wyposażony pokój z łazienką, TV i internetem.

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą,

- czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

- zarobki nawet do 1470 Euro,

- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,

- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,

- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,

- wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 17 283 30 00

e-mail: rekrutacja@medipe.com

SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315

Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

Data: 16.05.2018 13:43
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 590005
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

SPOKOJNY PODOPIECZNY, SPRAWDZONE ZLECENIE, 1250 EURO - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Jagoda
Województwo: Rzeszów (Podkarpackie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48172833000
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Jagoda
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą