Razem 259 319 ogłoszeń !
OFERUJę
22.05.2018 18:51

MK & LK pilnie poszukuje Pani na gospodarstwo rolne w Szwajcarii.

Pomoc na gospodarstwie rolnym

Zakres obowiązków:

- Pomoc przy zbiorze wiśni

- Wykonywanie podstawowych czynności w gospodarstwie domowym

- Sprzątanie

- Gotowanie

Wymagania:

- Dobra znajomość języka niemieckiego

- Sumienność, rzetelność

- Wytrzymałość fizyczna

- Mile widziana dobra umiejętność gotowania

Oferujemy:

- Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

- Wynagrodzenie: 3200 CHF brutto

- Zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie

Informacja Dodatkowa:

Kandydatki spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres office@mklk.pl

Jednocześnie informujemy, że uwzględniane będą tylko kompletne CV

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Data: 22.05.2018 18:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 590844
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą