Razem 258 872 ogłoszeń !
OFERUJę
23.05.2018 09:31

Firma During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) wchodzi w skład holdingu During SpA Italia. Poszukujemy obecnie dla Naszego klienta osób chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Francji.

Miejsce pracy: Francja

Stanowisko: Mechanik samochodowy

Zakres obowiązków:

- praca w warsztacie

- naprawa samochodów osobowych

Oczekiwania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- francuska umowę o pracę

- dodatek w wysokości 10 euro za dzień pracujący

- organizujemy transport i zakwaterowanie

- pracę w polskim zespole

- wsparcie polskiego koordynatora

- 100 € premia za polecenie pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych do siedziby Agencji (email: biuro@during.pl).

Prosimy o dopisanie klauzuli” Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla aktualnej i przyszłych rekrutacjach. During Polska Sp. z o.o., ul. H. Sienkiewicza 15/4, 40-031 Katowice, tel. (32) 307 07 70 Informujemy iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4 Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia Podanie danych osobowych jest dobrowolne Pani/Pan wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji

Kontakt:

tel. +48 32 307 07 70

e-mail: biuro@during.pl

Stawka: 10 euro brutto za godzinę pracy + dodatek 10 euro/ dzień pracy

Wynagrodzenie: 7 000, 00zł /miesiąc

Data: 23.05.2018 09:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 590895
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Mechanik samochodowy - Francja - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dorota Rutkowska
Województwo: Cała Polska
E-mail: biuro@during.pl
Telefon: +48323070770
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Dorota Rutkowska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą