Razem 259 269 ogłoszeń !
OFERUJę
14.06.2018 14:02

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech, poszukujemy szwaczek/szwaczy. Praca na terenie Niemiec w Bawarii.

Opis stanowiska pracy:

- szycie pokrowców na krzesła biurowe, sofy, fotele, materace,

- szycie tapicerki samochodowej – pokrowców na siedzenia samochodowe

Pracodawca wymaga:

- znajomości języka niemieckiego,

- gotowości do pracy zmianowej,

- mile widziane doświadczenie w szyciu elementów skórzanych,

- mile widziane prawo jady kat. B i własny środek transportu

Pracodawca oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki netto,

- niemiecką umowę o pracę,

- pełny pakiet świadczeń socjalnych,

- możliwość zorganizowania dodatkowych szkoleń,

- zapewniamy mieszkanie,

- oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: tischbierek@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 887 029 961.

www.diwa-personalservice.pl

Data: 14.06.2018 14:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 593674
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

SZWACZKA (K/M) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Diwa Personalservice
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48887029961
Web: www.diwa-personalservice.pl/
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Diwa Personalservice
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą