Razem 261 892 ogłoszeń !

Fachowiec robót ziemnych i drogowych do montażu światłowodów, Zachodnie Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z okolic Stuttgartu: Fachowców do robót ziemnych i drogowych do montażu światłowodów. Konieczna jest znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat.B (optymalnie B+E).

Opis / Obowiązki:

• Miejsce pracy: zachodnie Niemcy, okolice miast Ludwigsburg, Stuttgart, Ulm

• Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Umowa o pracę na okres stały z niemieckim przedsiębiorstwem budowlanym z siedzibą pod Stuttgartem,o profilu drogownictwo, roboty ziemne i budowa sieci telekomunikacji

• Praca jest stacjonarna (w obrębie siedziby pracodawcy) oraz na tzw. montażu, czyli w różnych miastach na terenie zachodnich Niemiec. Po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę

• Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok 175 do 210 godz. miesięcznie

• Główne zadania:

• Prace ziemne (wykopy), kładzenie pod ziemią instalacji/kabli, układanie światłowodów

• Układanie nawierzchni drogowej jak: kostki brukowej i wylewanie asfaltu

• Obsługa maszyn budowlanych i drogowych jak: ubijarki, wibratory, koparki, ładowarki, agregaty, kompresory, minikoparki, walec itp

Wymagania:

• Ukończony zawód Technik robót ziemnych i drogowych albo pokrewny udokumentowany doświadczeniem

• Wymagane doświadczenie w układaniu kostki brukowej i wylewaniu asfaltu

• Doświadczenie w obszarze usług sieciowych / telekomunikacji przy układaniu kabli miedzianych i światłowodowych (LWL Kabel) mile widziane

• Umiejetność obsługi maszyn budowlanych jak: ubijarki, wibratory, koparki, ładowarki, wiertarki, agregaty, kompresory, minikoparki, walec itp.

• Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• Konieczne posiadanie prawo jazdy kat. B, optymalnie BE

Oferujemy:

• Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

• Wypłata wszystkich nadgodzin

• Stawka godzinna brutto od 16,87 euro (po 6 miesiącach 17 do 20 euro)

• + Dieta dzienna netto 4 euro za każdy dzień pracy stacjonarnej (od 80 euro netto miesięcznie)

• + Dieta netto 24 euro za każdy dzień pracy na montażu (od 500 euro netto miesięcznie)

• Wynagrodzenie miesięczne netto od 2100 do 2700 euro (przez 6 miesięcy, potem podwyżka)

• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę przy pracy na montażu. Przy pracy stacjonarnej czynsz po stronie pracownika (od 200 do 500 euro miesięcznie)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 14.06.2018 14:35
Cena: 8 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 593693
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Fachowiec robót drogowych, światłowody, Zachodnie Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą