Razem 261 660 ogłoszeń !

Malarz z doświadczeniem, komunikatywny niemiecki lub angielski, Salzburg Austria

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie austriackiej firmy budowlanej z miasta Salzburg: Malarza. Wymagane jest doświadczenie i komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Opis / Obowiązki:

• Miejsce pracy: okolice Miasta Salzburg, Austria

• Termin rozpoczęcia pracy od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Praca jest na stałe, bezpośrednio w austriackiej firmie budowlanej specjalizującej się w pracach malarsko / tynkarskich

• Praca na pełny etat, od poniedziałku do soboty, ok. 170 do 220 godz. miesięcznie

• Praca możliwa w systemie 20 do 24 dni pracy, 10 dni wolne (możliwość zjazdu do Polski)

• Główne zadania:

• Malowanie ścian zewnętrznych I wewnętrznych budynku

• Lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych

• Szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie

• Ocieplanie budynków

Wymagania:

• Młody wiek, dobra kondycja fizyczna

• Ukończony zawód malarz, udokumentowany świadectwem (szkoła zawodowa, czeladnik albo mistrz)

• Aktualne przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe jako malarz

• Konieczna komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

• Konieczne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Austriacka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna brutto: od 13,50 euro (podwyżka w zależności od kwalifikacji)

• Wypłata wszystkich godzin

• Zarobek miesięczny netto ok. 1800 do 2300 euro

• +13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna). Razem od netto: 3600 do 4600 euro

• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika 150 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 27.06.2018 14:26
Cena: 8 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 595352
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Malarz z niemieckim lub angielskim, Salzburg Austria - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą