Razem 259 092 ogłoszeń !

Praca w niemieckim magazynie z częściami lotniczymi. Atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy. W zamian wymagamy tylko dobrej znajomości niemieckiego. Ilość miejsc ograniczona, aplikuj już teraz!

Magazynier z dobrą znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie 11,50 euro

- Zakwaterowanie tylko 40 euro tygodniowo

- Dodatki za pracę zmianową

- Umowę o pracę tymczasową na prawie niemieckim z gwarancją godzin

- Praca w czystym i ciepłym magazynie

- Dodatek nocny

Opis stanowiska:

- Pomoc w kierowaniu zespołem

- Pomoc w tłumaczeniu obowiązków pozostałym pracownikom

- Zbieranie zamówień przy pomocy skanera

- Wykonywanie bieżących prac magazynowych

- Pakowanie produktów

- Praca trzyzmianowa

Wymagania:

- Dobra znajomość języka niemieckiego

- Doświadczenie w pracy w magazynie

- Mile widziane prawo jazdy kat. B

- Pracowitość, punktualność i niezawodność

Już ponad 180 000 osób skorzystało z naszych usług. OTTO to gwarancja pewności zatrudnienia potwierdzona licznymi certyfikatami! Aplikuj i przekonaj się sam!

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Data: 11.07.2018 14:44
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 597076
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Magazynier z dobrą znajomością niemieckiego (Niemcy) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OTTO Work Force Polska
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: ottoworkforce.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika OTTO Work Force Polska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą