Razem 260 128 ogłoszeń !
OFERUJę
12.07.2018 11:30

Wykorzystaj swój niemiecki w praktyce i wyjedź do Niemiec! Komisjonowanie w magazynie z asortymentem domowym i zabawkami! Zacznij teraz i wróć do Polski przed Świętami Bożego Narodzenia!

Komisjoner - magazyn z zabawkami (Niemcy)

Miejsce pracy: Gernsheim, Niemcy

Opis Stanowiska:

- Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami sprzętu domowego i asortymentu dziecięcego

- Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości

- Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki

- Praca zmianowa

Wymagania:

- Znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

- Doświadczenie w pracy jako Order Picker mile widziane

- Prawo jazdy kat B mile widziane

- Pracowitość, punktualność i niezawodność

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

- Praca na 3 zmiany

- Niedziele przed świętami mogą być pracujące (+50%)

- Wypłata jest do 15-go dnia bankowego następnego miesiąca

- Koszt zakwaterowania wynosi 55€ za tydzień

- Zakwaterowania w odległości od 5 km do max 12 km od miejsca pracy

- Jeżeli chodzi o dojazd do pracy, są to indywidualnie dopasowane rozwiązania

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Data: 12.07.2018 11:30
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 597195
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Komisjoner - magazyn z zabawkami (Niemcy) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OTTO Work Force Polska
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: ottoworkforce.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika OTTO Work Force Polska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą