Razem 261 754 ogłoszeń !

Opiekunka medyczna do domów starców, Zachodnie Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie agencji pracy tymczasowej (Zeitarbeit) do zachodnich Niemiec:Opiekunek / opiekunów osób starszych do pracy w domach starców. Obowiązkowe doświadczenie w opiece i dobra znajomość niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

• Miejscem pracy są ośrodki medyczne na terenie zachodnich Niemiec, jak domy starców, domy opieki, szpitale, centra rehabilitacji itp.

• Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Praca jest na stałe, poprzez niemiecką agencję pracy tymczasowej

• Praca na pełny etat, 5 dni w tygodniu w systemie 2 - 3 zmian

• 160 godzin miesięcznie + nadgodziny

• Główne zadania:

o Kompleksowa opieka i wspieranie ludzi starszych i chorych przebywających w ośrodkach medycznych

o Opieka ściśle wg. zaleceń lekarza

o Wsparcie przy rehabilitacji

o Pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania:

• Aktualne przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe jako opiekun osób starszych

• Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego

• Zadbany wygląd i kultura osobista

• Odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

• Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna: 12,15euro brutto

• Dodatki od 25% do 50% do stawki godzinnej przy pracy na nocną zmianę, w niedziele i święta

• Dodatkowo dieta 8 euro netto za każdy przepracowany dzień

• Zarobek miesięczny netto ok. 1550 – 1900 euro

• Zakwaterowanie zapewnione i bezpłatne

• Zwrot kosztów podróży

Tylko kandydatki i kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w wersji niemieckiej na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 10.08.2018 12:09
Cena: 7 500 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 600783
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Opiekunka medyczna w domu starców, Ludwigsburg Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą