Razem 259 274 ogłoszeń !
OFERUJę
04.09.2018 11:22

JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 20-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy, dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.

Cieśla Konstrukcyjny

Miejsce pracy: Norwegia

Obowiązki:

• Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym

• Wykonywanie zewnętrznych i wewnętrznych konstrukcji drewnianych ścian

• Możliwe prace wykończeniowe

• Wszelkie prace konstrukcyjne

• Budowa domów drewnianych od podstaw

Wymagania:

• Numer norweski personalny

• Udokumentowane doświadczenie w zawodzie

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

• Mile widziane ekipy dwuosobowe z samochodem

• Referencje ustne lub pisemne

Oferujemy:

• Wynagrodzenie: od 200 NOK/h

• Zakwaterowanie: od 3500 NOK/za miesiąc

• Długoterminowe zatrudnienie

• Umowę z pracodawcą norweskim na norweskich warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922 ze zm.)”.

Nr certyfikatu:10320

Data: 04.09.2018 11:22
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 603577
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Cieśla Konstrukcyjny - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Julia
Województwo: Cała Polska
E-mail: biuro@jobzone.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Julia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą