Razem 258 911 ogłoszeń !

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje brygadzistów do realizacji kontraktów przy kanalizacji sanitarnej i robotach ziemnych.

Możliwe zarobki: 15 000 - 18 000 zł

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Termin rozpoczęcia kontraktu: październik 2018

Zadania / zakres wykonywanych prac:

- Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych przez pozostałych uczestników brygady ok. 5-10 osób.

- Wykonywanie prac ziemnych i kanalizacyjnych w tym :

o tworzenie tras do przeprowadzania rur,

o praca w wykopach wąskoprzestrzennych - głębokich,

o zabezpieczenie wykopów,

o osadzanie studni,

o montaż rur kanalizacyjnych i melioracyjnych,

o obsługa elektronarzędzi (również niwelatora).

- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy.

- Bezpośrednia współpraca z niemieckim Kierownikiem budowy.

- Współudział w procesie odbioru prac.

- Nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (wypłacane w euro, regularne płatności),

- możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni,

- długoterminową, stabilną i legalną pracę,

- bezpłatne zakwaterowanie,

- BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego,

- BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu,

- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,

- min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

- znajomość procesów budowlanych,

- prawo jazdy kat. B i własny samochód,

- sumienność, rzetelność w pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 732-887-107

Data: 19.10.2018 13:56
Cena: 15 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 603715
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Brygadzista budowlany do Niemiec z j. niemieckim - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ruben Bau
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48534188717
Telefon 2: +48534570013
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Ruben Bau
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą