Razem 258 911 ogłoszeń !

Traktorzysta Prawo jazdy kat.T, komunikatywny niemiecki, Cottbus Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego przedsiębiorstwa rolnego z miasta Cottbus: Traktorzysty. Wymagane jest prawo jazdy kat. T i znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

• Miejsce pracy: okolice miasta Cottbus, Niemcy

• Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckim przedsiębiorstwie rolnym

• Praca na pełny etat (ok. 40 do 45 godz. tygodniowo)

• Główne zadania:

• Transport plonów traktorem

• Prace rolne traktorem

• Załadunek i rozładunek plonów

Wymagania:

• Konieczne prawo jazdy kat. T

• Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• Konieczne doświadczenie pracy jako traktorzysta

• Motywacja i szybkie tempo pracy

Oferujemy:

• Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna 9euro brutto (po 12 miesiącach podwyżka)

• Wynagrodzenie miesięczne netto od: 1150 do 1250 euro

• Mieszkanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 09.09.2018 14:43
Cena: 7 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 604105
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Traktorzysta ze znajomością niemieckiego, Cottbus Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą