Razem 259 219 ogłoszeń !
OFERUJę
14.09.2018 12:22

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Polski i Belgii poszukuje podwykonawców i pracowników. Celem naszej firmy jest zagwarantowanie bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości poprzez wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Pracownicy budowlani stanowią trzon rozwoju naszego przedsiębiorstwa budowlanego.

Oferujemy:

• legalną pracę,

• regularne opłaty faktur,

• atrakcyjną stawkę godzinową lub m2,

• możliwość zakwaterowania,

• możliwość awansu w strukturach firmy,

• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie budowlanej,

• pomoc w założeniu działalności gospodarczej,

• pomoc w zdobyciu A1,

• pomoc profesjonalnego konsultanta po przyjeździe na miejsce pracy,

• współpracę z profesjonalnym biurem rachunkowym, które zajmie się dla Państwa finansami firmy,

• premie za polecanie fachowców.

Opis stanowiska:

• murowanie pustakami, cegłą, klinkierem,

• murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz,

• fugowanie cegły, klinkieru.

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku,

• umiejętność pracy w zespole,

• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana),

• prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Vitruvion Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łokietka 30 w Mysłakowicach (58-533).

Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.

Data: 14.09.2018 12:22
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 604596
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Murarze, praca w Belgii - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Zuza (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48510926184
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą