Razem 259 274 ogłoszeń !

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje majstrów do realizacji kontraktów – budowa obiektów od podstaw.

Możliwe zarobki: 15 000 - 18 000 zł

Miejsce pracy: Erfurt (tj. ok. 350km od Zgorzelca)

Termin rozpoczęcia kontraktu: październik 2018

Zadania / zakres wykonywanych prac:

- Wykonywanie prac: murarskich, zbrojarskich, ciesielskich, betoniarskich.

- Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych przez pozostałych uczestników brygady ok. 10 osób.

- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy.

- Bezpośrednia współpraca z niemieckim kierownikiem budowy.

- Współudział w procesie odbioru prac.

- Nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.

Oferujemy:

- atrakcyjne zarobki ( wynagrodzenie wypłacane w euro, regularne płatności),

- możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni,

- długoterminową, stabilną i legalną pracę,

- bezpłatne zakwaterowanie,

- BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego,

- BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu,

- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania:

- komunikatywna - dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,

- min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

- znajomość procesów budowlanych ,

- prawo jazdy kat. B i własny samochód,

- sumienność, rzetelność w pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

Data: 21.09.2018 13:23
Cena: 18 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 605257
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Majster budowlany do Niemiec z językiem niemieckim. - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ruben Bau (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48534188717
Web: www.ruben-bau.eu
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą