Razem 258 911 ogłoszeń !

Pośrednictwo pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA/ OPIEKUN MEDYCZNY

OBOWIĄZKI:

- pielęgnacja i opieka nad pacjentami według ustalonego planu i aktualnego stanu zdrowia

- gotowanie, sprzątanie i utrzymywanie porządku

- monitorowanie, mierzenie ciśnienia

- podawanie leków

- współpraca z lekarzami i personelem medycznym

- wsparcie przy rehabilitacji

- umiejętność transportu na wózek inwalidzki i też z wózka do łóżka

WYMAGANIA:

- przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe jako opiekun osób starszych

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w sprzątaniu i gotowaniu

- mile widziane prawo jazdy

- motywacja do pracy

- akceptacja pracy również w nocy

- dobra kondycja fizyczna

- zadbany wygląd i kultura osobista

- CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu

rozpoczęcia pracy oraz stopniem znajomości języka

OFERUJEMY:

- pracę dla kobiet i mężczyzn (niepalących)

- stałą pracę w domu seniora

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki

- zakwaterowanie opłacone przez pracodawce

- organizację transportu do Niemiec

Zainteresowany?

Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym na numer 570901414 - a my wyślemy do Ciebie szczegóły ofert.

Wejdź na → www.klaverteam.com i poznaj szczegóły już teraz

KLAVER Sp. z o.o.

ul. Gminna 131, Częstochowa

Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00

WYŚLIJ SWOJE CV NA MAILA: @

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Data: 16.10.2018 12:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 607262
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

OPIEKUN/ OPIEKUNKA MEDYCZNA - PRACA W NIEMCZECH - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Klaver (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48570901414
ICQ: 00
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą