Razem 258 911 ogłoszeń !

Agencja Zatrudnienia WorkProfi poszukuje Pracowników produkcji (różne stanowiska, różne działy)

Miejsce pracy: Żarów; firma zajmująca się produkcją komponentów do sprzętu AGD

Możliwe obowiązki:

- obsługa maszyn i linii oraz nadzór nad procesem produkcyjnym na swoim stanowisku pracy

- odbieranie wyrobu z maszyny i kontrola jakości gotowego wyrobu

Wymagania:

- gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym (w zależności od działu)

- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn (nie jest to warunek konieczny)

- motywacja do pracy

Oferujemy:

- umowa o pracę

- praca na pełen etat

- zarobki: 2300 – 2420 zł brutto + premie

- praca w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym (w zależności od działu)

- zwrot za dojazd do pracy własnym transportem

- zapewniony BEZPŁATNY dojazd do pracy z miejscowości: Świdnica, Strzegom, Wałbrzych, Jaworzyna Śląska, Wiśniowa, Kalno, Bożanów, Czechy, Piotrowice Śląskie, Międzyrzecze, Pastuchów, Mikoszów i inne

Prosimy o przesłanie CV na adres: joanna.salamonska@workprofi.eu, w tytule: Praca Żarów

Data: 19.10.2018 13:36
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 607552
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Pracownik produkcji bez doświadczenia 11,50zł/h netto Żarów - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: WorkProfi (niezarejestrowany)
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48790662290
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą