Razem 255 100 ogłoszeń !

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów koparki z uprawnieniami do pracy w na terenie Niemiec.

Oferta dedykowana dla operatorów którzy mają doświadczenie przy wykonywaniu głębokich wykopów .

Możliwe wynagrodzenie powyżej 12 tys. zł

Miejsce pracy: teren Niemiec

Oferujemy:

• długoterminową, stabilną i legalną pracę,

• bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

• atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 12 do 17 euro, regularne płatności,

• BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,

• BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,

• opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania/ Zakres prac:

• samodzielna obsługa koparki 16 i 21 tonowej (Cat, Comatsu) i dbałość o dobry stan techniczny,

• wykonywanie wykopów wąsko przestrzennych - głębokich na 7m, szer. na 2m,

• wykonywanie wykopów do przeprowadzania rur,

• komunikacja z pozostałymi pracownikami,

Wymagania:

• uprawnienia na sprzęt – koparki jednonaczyniowe,

• min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

• sumienność, rzetelność w pracy,

• samodzielność i precyzja w działaniu,

• dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

• brak nałogów,

• mile widziane własne auto.

*szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 732-887-107.

Data: 29.01.2019 12:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 609319
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Operator koparki z komunikatywnym j. niemieckim - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ruben Bau
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48534188717
Telefon 2: +48534570013
Web: www.ruben-bau.eu
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Ruben Bau
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą