Razem 258 890 ogłoszeń !

PRACA OD 07.01.2019.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech - Monachium, działającego w branży gastronomicznej poszukujemy osób do pracy na stanowisku pomocy kuchennej.

Opis stanowiska pracy:

- obsługa/kontakt z klientem,

- kontrola jakościowa/ilościowa towaru,

- utrzymywanie higieny oraz czystości w miejscu pracy

Pracodawca oferuje:

- atrakcyjne warunki finansowe – stawka wzrastająca,

- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,

- zapewniamy mieszkanie

Wynagrodzenie wzrastające:

- od pierwszego dnia – 15,20 €/h,

- po trzech miesiącach – 16,11 €/h,

- po sześciu pełnych miesiącach kalendarzowych 16,38 €/h

Pracodawca wymaga:

- znajomości języka niemieckiego,

- mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku (pomoc kuchenna; sprzedawca; kelner; obsługa klienta itp.)

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.

www.diwa-personalservice.pl

Data: 08.11.2018 15:05
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 609605
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Pomoc kuchenna – stawki do 16,38 €/h (K/M) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Diwa Personalservice (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48668817007
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą