Razem 259 100 ogłoszeń !

Kafelkarz Płytkarz Glazurnik, przebudowa łazienek, Berlin Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z Berlina: Kafelkarzy. Konieczna znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

• Miejsce pracy: Berlin i okolice, Niemcy

• Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Umowa o pracę na stałe w niemieckim zakładzie remontów łazienek dla potrzeb użytkowników z ograniczeniami ruchu. Praca wykonywana jest przeważnie w mieszkaniach prywatnych

• Czas pracy: pełny etat, 40 do 45 godz. tygodniowo. Na życzenie nadgodziny

• Główne zadania:

• Układanie kafelek / płytek w łazienkach

• Zabudowa Gipsowo Kartonowa G-K

Wymagania:

• Konieczny wyuczony zawód o profilu kafelkarz / glazurnik(świadectwo ukończenia szkoły, dyplom czeladnika lub mistrza)

• 2-letnie doświadczenie zawodowe

• Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość niemieckiego

• Konieczne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

• + Samochód firmowy, też do prywatnej dyspozycji

• + Wypłata wszystkich godzin pracy

• + 20 euro pakiet sportowo-rekreacyjny

• + 40 euro polisa ubezpieczeniowa dla pracownika

• Wynagrodzenie brutto od 16do 20 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji)

• Wynagrodzenie miesięczne netto od 1800 do 2350 euro + nadgodziny (w zależności od kwalifikacji i ilości godzin pracy)

• + Dieta netto 96 euro / tydzień, w przypadku pracy w delegacji

• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 18.11.2018 12:21
Cena: 8 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 611207
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Kafelkarz Płytkarz Glazurnik, Berlin Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą