Razem 255 000 ogłoszeń !

Serwisant / Mechanik płytowego wymiennika ciepła, Hannover Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego producenta z okolic Hannoveru: Serwisanta / Mechanika płytowego wymiennika ciepła. U każdego kandydata wymagana jest znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat.B.

Opis / Obowiązki:

• Miejsce pracy: okolice miasta Hannover oraz region Dolnej Saksonii, Niemcy

• Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Umowa o pracę na okres stały z niemieckim producentem płytowych wymienników ciepła

• Praca polega wykonywaniu usług serwisowych (samochodem serwisowym) w firmach przemysłowych, posiadających płytowe wymienniki ciepła

• Czas pracy: od poniedziałku do piątku

• Godziny pracy: od 7 do 16 + nadgodziny, ok.175 do 185 godz. miesięcznie

• Główne zadania:

• Montaż, naprawa, konserwacja lub regeneracja płytowych wymienników ciepła

• Wymiana płyt i uszczelek (nieklejonych i klejonych)

• Chemiczne i mechaniczne czyszczenie wymienników płytowych

• Czyszczenie chemiczne wykonywane jest stacją czyszczącą CIP 220 (Cleaning-in-Place = czyszczenie na miejscu)

• Remont kompleksowy płytowych wymienników ciepła

• Ekspertyza płyt pod względem pęknięć i mikrokorozji przy użyciu penetrantów

• Posługiwanie się dokumentacją techniczną oraz przestrzeganie norm dotyczących rysunku technicznego, prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe o profilu: Mechanik urządzeń grzewczych, sanitarnych i chłodniczych lub pokrewne jak: mechatronik, mechanik / ślusarz przemysłowy

• Doświadczenie zawodowe przy płytowych wymiennikach ciepła lub przy systemach grzewczo-chłodzących w obiektach przemysłowych

• Umiejętność montażu, naprawy lub wymiany podzespołów mechanicznych

• Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

• Znajomość rysunku i dokumentacji technicznej

• Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego (od B1)

• Konieczne posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

• Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

• + Samochód firmowy

• + 4 tygodni płatnego urlopu

• + Wypłata wszystkich godzin pracy

• + Dieta netto 12 lub 24 euro / dzień pracy, tylko w przypadku pracy w delegacji

• Stawka brutto: 15,50 do 16,50 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji)

• Wynagrodzenie miesięczne netto od 1750 do 1900 euro + nadgodziny i diety

• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacane przez pracownika w wys. ok 300 euro / mies.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 02.12.2018 10:30
Cena: 8 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 612871
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Serwisant płytowego wymiennika ciepła, Hannover Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą