Razem 253 016 ogłoszeń !

Elektryk, komunikatywny niemiecki, Biberach Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego zakładu usług elektrycznych z okolic miasta Biberach: Elektryka techniki budowlanej. Konieczny wyuczony zawód elektryka, komunikatywny niemiecki i własne auto.

Opis / Obowiązki:

• Miejsce pracy: małe miasto z okolicy miasta Biberach an der Riß, Niemcy

• Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Długotrwała umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (mały zakład elektryki budowlanej)

• Praca jest stacjonarna. Zlecenia do 30 km w obrębie siedziby firmy

• Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7do 17), ok. 180 do 210 godz./ mies.

• Główne zadania:

• Montaż i podłączenie instalacji budowlanych i szaf rozdzielczych

• Kontrola funkcjonalności

• Serwis i naprawa

Wymagania:

• Wyuczony zawód elektryka (świadectwo czeladnika lub mistrza)

• Doświadczenie przy elektryce budowlanej, instalacjach elektrycznych

• Samodzielne i odpowiedzialne wykonywanie pracy bez nadzoru

• Umiejętność czytania i pracy według planów technicznych jest zalecana

• Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• Konieczny własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy (ok. 10 km)

Nasza oferta:

• Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

• Wypłata wszystkich nadgodzin

• Stawka brutto: 16 euro / godz. (w okresie próbnym 6 msc.).Następnie 17do 18 euro

• Zarobek miesięczny netto ok.1800 do 2100 euro (w okresie próbnym)

• Mieszkanie zapewnione przez pracodawcę, ale płatne przez pracownika (ok. 300 euro)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 09.12.2018 13:26
Cena: 8 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 613724
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Elektryk, komunikatywny niemiecki, Biberach Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą