Razem 314 936 ogłoszeń !
OFERUJę
03.04.2019 10:47

Ślusarz/ mechanik przemysłowy (K/M)

Poszukujemy Ślusarza/ mechanika przemysłowego dla naszego partnera z Niemiec do pracy w okolicy miejscowości – Passau (PL: Pasawa)

Opis stanowiska:

 czytanie z zrozumieniem rysunków technicznych,

 konserwowanie profilaktyczna i naprawa maszyn produkcyjnych,

 wprowadzanie usprawnień techniczny zleconych przez firmę,

 montaż demontaż urządzeń produkcyjnych,

 odpowiedzialność za sprawność techniczną urządzeń i maszyn

Oferujemy:

 atrakcyjne wynagrodzenie 11,83 Euro brutto/h + 25 Euro diety,

 zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę,

 niemiecka umowa o pracę oraz pełny pakiet socjalny,

 możliwość przejęcia przez niemieckiego pracodawcę,

 wsparcie polskiego koordynatora w Niemczech.

Wymagania:

 ukończone szkolenie jako mechanik przemysłowy/ monter,

 wiedza na temat nowych technologii sterowanych komputerowo,

 wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

 mile widziane własne prawo jazdy i samochód,

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres,

mailowy: tischbierek@diwa-personalservice.pl

lub

kontakt telefoniczny do opiekuna oferty pana Michała,

+48 887 029 961.

www.diwapolska.pl

Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usług personalnych, która dysponuje zwartą siecią oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Naszą mocną stroną jest bliskość oraz dostępność dla ludzi. Z naszym 35-letnim doświadczeniem i stabilną pozycją proponujemy rozwiązania "szyte na miarę", na potrzeby dynamicznego rynku pracy.

Numer certyfikatu: KRAZ6760.

Data: 03.04.2019 10:47
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 626814
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Ślusarz/ mechanik przemysłowy (K/M) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Diwa Personalservice (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48887029961
Web: www.diwapolska.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą