Razem 253 391 ogłoszeń !
OFERUJę
07.08.2019 10:23

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla pracodawcy francuskiego poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk - praca na budowie

Numer ref. EL/LR/FR

lokalizacja: Alpy francuskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

praca na budowie;

podpinanie instalacji sanitarnych, elektrycznych;

rozmieszczenie i instalacja skrzynek elektrycznych;

przeciąganie kabli.

WYMAGANIA:

udokumentowane doświadczenie pracy jako elektryk;

uprawnienia SEP.

OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie/projekty długoterminowe;

polska umowa o pracę;

wynagrodzenie około 12, 50 euro netto/godz.tj. około 1900 euro netto za 152 godziny/miesiąc;

szacowany zarobek wraz z nadgodzinami: 2400-2700 e netto;

możliwość pracy w nadgodzinach - płatne według francuskiego prawa;

dla osoby ze znajomością języka francuskiego 100 euro

darmowe zakwaterowanie;

po przepracowaniu 2 miesięcy - dodatkowo 50 e netto;

zapewniona odzież robocza;

SYSTEM POLECEŃ - za poleconą osobę, która przepracuje miesiąc - 100 e netto!

Data: 07.08.2019 10:23
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 643306
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Elektryk - praca na budowie, Francja - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PowerJobs (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48735993356
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą