Razem 253 391 ogłoszeń !
OFERUJę
14.08.2019 08:21

Dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: PIELĘGNIARZE/ PIELĘGNIARKI

Oferujemy

Wynagrodzenie 20,50€ brutto/h

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

Ubezpieczenie zdrowotne

Składki odprowadzane w Niemczech

Pomoc w organizacji zakwaterowania

Zakres obowiązków

Obowiązki lecznicze,

Profilaktyka chorób

Obowiązki diagnostyczne

Przygotowywanie pacjentów do czekających ich zabiegów oraz badań

Opieka pielęgnacyjna nad chorymi

Wykonywanie opatrunków

Podłączanie kroplówek

Edukowanie pacjentów na temat ich stanu, specyfiki choroby, sposobów postępowania, leczenia

Wypełnianie medycznej dokumentacji

Czuwanie nad odpowiednim przebiegiem leczenia

Informowanie lekarzy o wszelkich nieprawidłowościach i odstępach od normy,

Wykonywanie podstawowych badań takich jak pomiar temperatury, ciśnienie, pobieranie krwi, wykonywanie prób uczuleniowych

Czuwanie nad samopoczuciem chorego

Zapewnianie mu wsparcia psychicznego

Pomoc w realizacji potrzeb duchowych np. sprowadzenie księdza

Pomoc przy zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych,

Obserwacja chorego - czy jego stan się nie zmienia lub nie pogarsza

Praca obejmuje szpitale/kliniki i domy opieki na terenie Niemiec.

Wymagania

Certyfikat z języka niemieckiego na poziomie B2

3-letnie wykształcenie pielęgniarskie

Doświadczenie na ww. stanowisku

Prawo jazdy kat. B

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Data: 14.08.2019 08:21
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 644074
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

PIELĘGNIARZE/ PIELĘGNIARKI (SNE) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Michalina Sobczyk
Województwo: Rybnik (Śląskie)
E-mail: rekrutacja@work4you.global
Telefon: +48324401474
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Michalina Sobczyk
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą